sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:6095 ponúk

Informatik - Bratislava

2018-10-16
#IT#informačný systém # správa a podpora#hľadáme teba# Poď posilniť náš IT tím. Hľadáme špecialistu pre podporu a správu informačných systémov a aplikácií. Čo by si robil?: • Správa, podpora a testovanie internetového predajného portálu • Správa a podpora užívateľov z obchodnej... (1000 €)


Generali Poisťovňa, a.s.
Konštruktér - Bratislava - Devínska Nová Ves

2018-10-15
Máš skúsenosti s prácou v CATIA V5? Vieš premýšľať technicky a vymyslieť veci, ktoré neexistujú? Hľadáme aktívneho kolegu, ktorý sa bude venovať tvorbe ideových návrhov, realizácií konštrukčných návrhov prototypov, navrhovaniu a optimalizovaniu konštrukcie vyvíjaných zariaden... (1500 €)


GA Drilling a.s.
Zámočník - Bratislava

2018-10-10
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - čítanie technických výkresov - výroba brán, schodov, zábradlí, oceľových konštrukcii a podobne - montážne práce Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysoko... (800 - 1200 €)


KORVETA, s.r.o.
Automechanik - Bratislava

2018-10-09
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Samostatný automechanik znalosť opravy mechanických časti vozidiel Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Stredoškolské bez maturity Vodičský preukaz B (900 - 1100 €)


Drutechna,autodružstvo Bratislava
Kaderníčka - Bratislava

2018-10-09
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Dámske, pánske a detské kadernícke služby. Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou Osobnostné predpoklady a... (600 - 1000 €)


Adecca, s.r.o.
iOS Developer - Bratislava

2018-10-16
Do nášho Java tímu hľadáme špecialistu na vývoj iOS aplikácií, hlavnou náplňou práce bude vývoj a programovanie mobilných aplikácií, informačných systémov a riešení pre našich zákazníkov v telco, IoT, banking a pharma oblastí hlavne na Slovensku, ale aj v zahraničí. Primárnou... (1800 €)


I.S.D.D. plus, s.r.o.
IT Analytik - Bratislava

2018-10-16
Na interný projekt pre vývoj custom riešenia hľadáme IT Analytika s dobrými komunikačnými znalosťami, ktorý sa nebojí nových výziev. Náplň práce: - Príprava a design riešenia pre custom požiadavky - Zapracovanie custom požiadaviek do existujúcej špecifikácie - Aktívna... (1200 €)


UNICORN
Junior Inžinier - Bratislava

2018-10-15
Projektovanie v segmentoch Office/retail_mall/HoReCa/Residential/financial Príprava a realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch ...


SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o.
BizTalk Developer - Bratislava

2018-10-15
- Preberanie zadaní na implementáciu od architekta - Implementácia požiadaviek nad BizTalk platformou - Implementácia unit testov - Príprava balíkov na nasadenie - Príprava dokumentov relevantných pre dokumentáciu implementácie - Práca s najmodernejšími technológiami - Príle... (1500 €)


UNICORN
Obchodný konzultant - Bratislava

2018-10-15
Pri pomyslení na začiatok pracovného týždňa ti zviera žalúdok? Práca obchodného konzultanta ťa nenúti pretrpieť každý deň za kancelárskym stolom. Komunikuj s ľuďmi, pracuj z domu alebo kaviarne a všetko vyrieš cez tablet. Ale hlavne, nemrhaj energiou v práci, v ktorej nevidí... (300 €)


Generali Poisťovňa, a.s.
Android Developer - Bratislava - Petržalka

2018-10-14
Spolu s tímom budeš pracovať na vývoji mobilnej aplikácie pre zahraničnú spoločnosť., ktorá je určená pre FMCG obchodných zástupcov. Pomáha monitorovať produkty na sklade, vypĺňať formuláre, vytvárať objednávky, monitorovať reklamácie. Aplikácia napomáha obchodným zástupcom ... (1300 €)


3oSoft, s. r. o.
.NET Developer - Bratislava

2018-10-14
- Hľadáme .NET vývojára, ktorý má chuť pracovať na zaujímavom projekte s najmodernejšími technológiami - Projekt realizujeme pre nášho klienta z oblasti finančného sektora - Cieľom projektu je výmena frontendu existujúceho systému pre podporu obchodných procesov - Súčasťou pracovnej... (1500 €)


UNICORN
IT Expert - Bratislava

2018-10-14
Garwan chce posilniť svoj tím a hľadá nového kolegu - IT Experta. Jeho hlavnou úlohou bude podpora implementácie a prevádzky európskeho systému na riadenie kapacity v nákladnej železničnej doprave. Tento systém zabezpečuje manažment a efektívne využívanie železničnej prepravy... (2500 €)


Garwan
Business poradca - Bratislava

2018-10-14
Bavilo by vás hlbšie porozumenie fungovaniu firmy? Viete aký skvelý pocit zažíva bankár ako partner pre firmu, ktorú vidí rásť a vytvárať zisk? Ak hľadáte pozíciu, pri ktorej budete aj v teréne a navštívite klienta priamo v jeho firme, máme ju pre vás pripravenú! Nemusíte by... (950 €)


Tatra banka
Java Developer - Bratislava

2018-10-14
Hľadáme šikovného a skúseného programátora, ktorý je dobrý v Jave, má skúsenosti s JavaScript, HTML, CSS a dokáže pridať ruku k dielu aj na komplexnejších projektoch. Ak si povieme áno, staneš sa súčasťou nášho zabehnutého ENERGY tímu, ktorý vyvíja webové a mobilné aplikácie... (1500 €)


ASTON ITM
Elektromontér - Bratislava

2018-10-08
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti V ANV navrhujeme a zostavujeme špičkové zariadenia v oblasti merania a  testovania - od jednoduchých zariadení na meranie až po veľmi zložité testovacie systémy.  Našim zákazníkom umožňujeme vytvárať lepšie produkty a služby, ako ... (900 €)


ANV, s.r.o.
Rušňovodič - Bratislava

2018-10-04
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - vykonáva obsluhu lokomotívy na vlečke (riadenie hnacieho dopravného vozidla pri posune na vnútropodnikovej koľajovej vlečke), - zabezpečuje prepravu materiálu železnicou (na vlečke) prevažne pri vykládke alebo pri premiestňovaní ...


Raven, a.s.
PROJEKTANT - Bratislava

2018-10-04
DESCRIPTION Buďte aj Vy súčasťou projektov v oblasti informačných technológií a telekomunikačných stavieb na pozícii PROJEKTANT. Vašou náplňou práce bude: - Príprava a samostatné vypracovanie projektových dokumentácií - Spracovanie technických návrhov a podkladov ... (900 - 2000 €)


Grafton Slovakia
Lahodkar - Bratislava

2018-10-01
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti -obsluha lahodkoveho pultu -udrziavanie cistoty na pracovisku Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Študent strednej školy, Stredoškolské bez maturity, Stredoš...


siafacilityservices
Vodič/Kuriér - Bratislava

2018-10-14
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - doručovanie a vyzdvihovanie balíkových zásielok  - komunikácia so zákazníkmi - práca pondelok až piatok - výber finančnej hotovosti - rozvoz na dodávkach do 3,5 t Požiadavky na uchádzača Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelan... (1100 - 1300 €)


Mario Bognar


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.